Digital Center – kasetony reklamowe dla dystrybutorów suszarek

Digital Center – kasetony reklamowe dla dystrybutorów suszarek
Nazwa konsorcjum:
Digital Center – kasetony reklamowe dla dystrybutorów suszarek
Kategoria Konsorcjum:
Opis Konsorcjum:

Firma Digital Center zapewnia skutecznie przygotowaną reklamę, zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i większych firm. Zainteresowani mogą wybrać odpowiedni format reklamy, zaczynając od ulotek reklamowych, a kończąc na rozbudowanych banerach czy też kasetonach.

Druk wielkoformatowy cechuje się przejrzystymi wydrukami oraz możliwością stworzenia pięknych i oryginalnych fototapet, które później umieści się w swoich mieszkaniach lub też biurach. Z pomocą drukarni klienci mogą zainwestować w litery przestrzenne czy też siatki reklamowe. Bardzo popularną usługą jest także oklejanie pojazdów, aby móc poruszać się własnym samochodem po mieście i jednocześnie reklamować swoją działalność. Takim sposobem można zdobyć największą ilość zupełnie nowych klientów i znacząco rozwinąć swój biznes.

Oferta drukarni jest na tyle szeroka, iż każdy klient będzie w stanie znaleźć dla siebie ciekawą propozycję. Mogą to być folie z nadrukami, plakaty reklamowe czy też systemy wystawiennicze. Polecamy szczególnie świetlne kasetony reklamowe, zarówno kasetony na profilach aluminiowych, jak i te wykonane z dibondu. Drukarnia pracuje na najwyższej jakości materiałach i tuszach.

Konsorcjum adres siedziby:
ul. Rybnicka 64 52-016 Wrocław
Konsorcjum telefon:
713400180
NIP:
8992492529
REGON:
932968540