Firma Drzazga – meble kuchenne na zamówienie Wrocław

Firma Drzazga – meble kuchenne na zamówienie Wrocław
Kategoria Konsorcjum
Opis Konsorcjum

Jesteś mieszkańcem Wrocławia i szukasz firmy z długoletnim doświadczeniem, która wykona dla Ciebie meble wysokiej jakości? Jeśli tak to przedsiębiorstwo o nazwie Meble Drzazga w pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jest to zakład który już od 35 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Fachowcy tutaj zatrudnieni wykonają dla Ciebie meble kuchenne na wymiar, tak abyś to pomieszczenie w swoim lokum miał idealnie dostosowane do potrzeb swoich i współmieszkańców.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.1

Wedle Twojego życzenia kuchnia zostanie urządzona w sposób klasyczny albo nowoczesny. Ponadto będziesz miał możliwość skorzystania z propozycji wykonania mebli łazienkowych na wymiar, które będą zaprojektowane w taki sposób, że oprócz oczywiście spełniania praktycznej roli będą się także prezentowały niezwykle elegancko.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.2

Specjaliści zatrudnieni w szeregach firmy Meble Drzazga zrobią również meble biurowe na wymiar, a także między innymi szafy i garderoby. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz odwiedzając stronę internetową firmy albo dzwoniąc pod numer telefonu +kontaktowego.

Meble Drzazga

Adres WWW Konsorcjum
Konsorcjum adres siedziby
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Konsorcjum telefon
606827777
NIP
7471695643
REGON
022084741
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na zamówienie Wrocław
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na zamówienie Wrocław