Firma Energotel Elektryk Warszawa

Firma Energotel Elektryk Warszawa
Nazwa konsorcjum:
Firma Energotel Elektryk Warszawa
Kategoria Konsorcjum:
Opis Konsorcjum:

Energotel to firma z Warszawy, która działa już od 1998 roku, oferując szeroko pojęte usługi elektryczne. Specjaliści w dziedzinie elektryki i energoelektryki gwarantują swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Firma wykonuje m.in. takie usługi jak: pomiary i przeglądy instalacji, pomiary termowizyjne, instalacje odgromowe, pomiary natężenia oświetlenia, a także wykonanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.

Jeśli potrzebujesz, więc pomiaru rezystancji izolacji lub zastanawiasz się nad instalacją odgromową w budynku, a może modernizacją układów zasilania koniecznie zgłoś się właśnie do tej firmy. Firma kompleksowo realizuje usługi w zarówno budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, czy budynkach użyteczności publicznej.

Doświadczenie i jakość działania firmy na rynku, poparta jest zaufaniem i dobrą opinią ze strony wielu przedsiębiorców, którzy skorzystali i korzystają z pomocy ekspertów z Energotel. Firma działa na terenie Warszawy i okolic, od poniedziałku do soboty.

Adres WWW Konsorcjum:
Konsorcjum adres siedziby:
Al. Prmasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
Konsorcjum telefon:
Al. Prmasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
NIP:
8821939001
REGON:
020642326