Firma WinRol – oferta żaluzji drewnianych

Firma WinRol – oferta żaluzji drewnianych
Kategoria Konsorcjum
Opis Konsorcjum

Firma Winrol zajmuje się sprzedażą systemów przeciwsłonecznych oraz dekoracji wnętrz. W ofercie tej firmy można znaleźć rolety materiałowe, rzymskie, jak również nowoczesne żaluzje. Przedsiębiorstwo zapewnia innowacyjne oraz nowoczesne dekoracje okienne. Winrol prowadzi fachowe doradztwo i konsultacje w domu klienta. Wizyta jest w pełni dopasowana do grafiku klienta.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Wszystkie rolety i żaluzje wykonywane są na zlecenie na indywidualne wymiary według wcześniejszych ustaleń z klientami. Firma udziela 2-letnią gwarancję na wyroby i usługi. Winrol współpracuje z wiodącymi polskimi producentami zasłon okiennych. Przedsiębiorstwo zmniejsza do minimum okres oczekiwania na realizację, zapewnia bardzo szybkie wykonanie zamówień.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć potrzeby odbiorców. Winrol posiada kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają precyzyjny pomiar i staranny montaż systemów przeciwsłonecznych. Wybierz profesjonalną firmę dostarczającą osłony okienny i dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

WinRol Rolety i Żaluzje

Konsorcjum adres siedziby
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Konsorcjum telefon
506276482
NIP
8982119415
REGON
022023461
  • Firma WinRol – oferta żaluzji drewnianych
  • Firma WinRol – oferta żaluzji drewnianych