Meble Vintage Wrocław – oferta Studia Mebli bowArte

Meble Vintage Wrocław – oferta Studia Mebli bowArte
Kategoria Konsorcjum:
Opis Konsorcjum:

Każdy poszczególny mebel w domu powinien uzupełniać wnętrze. Wybór odpowiednich mebli i innych dodatków nie jest zatem zadaniem, którego można podjąć się samodzielnie. Warto więc trafić do salonu, gdzie dostępna jest różnorodna kolekcja i zawsze można liczyć na bardzo przyjemną i pomocną obsługę.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.1

Takim salonem jest wrocławski bowArte. To studio mebli działa już od lat i znane jest z tego, że zapewnia swoim klientom dostęp do unikatowych mebli wysokiej jakości. W salonie tym znaleźć można tak naprawdę wszystko, począwszy od kanapy, a skończywszy na wymarzone lampie. Dostępne są różne style i dlatego też kupić można meble industrialne, meble vintage, jak i meble designerskie.

Meble vintage – bowArte Wrocław fot.2

Pracownicy studia mebli bowArte kładą duży nacisk na satysfakcję klienta. Dlatego też każdemu z nich oferują indywidualne podejście i pomoc w doborze wymarzonego mebla. Wszystko to jest zapewniane w stosunkowo rozsądnych cenach, pomimo że meble od bowArte są w pełni unikatowe. Sprawia to, że salon ten jest z całą pewnością warty odwiedzin.

Studio Mebli bowArte

Adres WWW Konsorcjum:
Konsorcjum adres siedziby:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Konsorcjum telefon:
505036535
NIP:
5531630558
REGON:
383084129
  • Meble Vintage Wrocław – oferta Studia Mebli bowArte
  • Meble Vintage Wrocław – oferta Studia Mebli bowArte