Spółka P.G. GROUP – gięcie blach Wrocław

Spółka P.G. GROUP – gięcie blach Wrocław
Kategoria Konsorcjum
Opis Konsorcjum

P.G. Group to firma z siedzibą w Kątach Wrocławskich zajmująca się obróbką oraz sprzedażą stali i innych metali nieżelaznych. Rozbudowany i bogaty w nowoczesne urządzenia park maszynowy umożliwia zróżnicowane warianty obróbki metali, jak m.in. wykrawanie, cięcie laserowe, gięcie, perforację, czy zaginanie. Firma realizuje zlecenia zarówno dla branży przemysłowej, budowlanej oraz wykończeniowej.

Spółka P.G. GROUP - gięcie blach Wrocław fot.1

Spośród całości wyróżniają się jednak realizacje z dwóch obszarów, a mianowicie są to pokrycia i wykończenia dachowe oraz nowoczesne rozwiązania elewacyjne. Panele, kasetony, blachy faliste, czy żaluzje elewacyjne wykonywane przez P.G. Group zaskakują błyskotliwością rozwiązań i innowacyjną estetyką.

Spółka P.G. GROUP - gięcie blach Wrocław fot.2

Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów sprawia, że produkty od P.S. Group są niezwykle solidne i posłużą klientom przez długi czas. Wszelkie zlecenia wykonywane są w oparciu o aktualnie obowiązujące normy i zasady bezpieczeństwa. Sukcesy i mocną pozycję na rynku firma zawdzięcza przede wszystkim zgranemu i doskonale wyszkolonemu zespołowi fachowców.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Adres WWW Konsorcjum
Konsorcjum adres siedziby
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Konsorcjum telefon
713169301
NIP
8961302657
REGON
932645847
  • Spółka P.G. GROUP – gięcie blach Wrocław
  • Spółka P.G. GROUP – gięcie blach Wrocław