Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji

Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji
Kategoria Konsorcjum:
Opis Konsorcjum:

Masz dość wiecznego upału w twoim domu bądź mieszkaniu? Firma Swan-Klim przychodzi Ci z pomocą! Oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacjami bytowymi i przemysłowymi wentylacji oraz klimatyzacji. Profesjonalnie zajmiemy się całym montażem, doborem sprzętu, a także pomiarami w twoich „czterech ścianach”. Zaprojektujemy idealne rozwiązanie do Twojego wnętrza.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Sporządzimy projekt budowlany, wykonawczy, jak również certyfikat energetyczny. Oczywiście całą pracę i projekt będzie nadzorować nasz zespół inwestorski. Zajmujemy się kompletną dostawą i montażem instalacji wentylacji- która w końcu sprawi, że w Twoim domu będzie prawidłowy przepływ powietrza, klimatyzacji- która uwolni Cię od upałów na długie lata, instalacji chłodniczych, sanitarnych i technologicznych.

Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całych systemów oraz urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych jak i chłodniczych- aby sprostać jak najwyższym oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im jak najwyższej jakości pomoc.

Swan-Klim

Adres WWW Konsorcjum:
Konsorcjum adres siedziby:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Konsorcjum telefon:
880515087
NIP:
8842510102
REGON:
021324284
  • Swan-Klim Wrocław – montaż klimatyzacji