Pojemniki na ręczniki papierowe Merida

Hotele, restauracje, puby, stacje benzynowe, toalety publiczne – to wszystko miejsca, gdzie codziennie przewijają się setki osób. Utrzymanie higieny w takich miejscach jest kwestią priorytetową – konieczne jest zminimalizowanie powierzchni, które dotykać będą różne osoby. W tym celu stosuje się różnorodne podajniki oraz pojemniki, przeznaczone najczęściej na mydło czy też ręczniki. Podajniki na ręczniki papierowe nie mają skomplikowanej budowy, jednak stale udoskonala się ich kształt oraz formę, aby w jak najlepszy sposób ułatwić korzystanie z nich. Warto dodać, iż podajniki to nie tylko pojemniki z których samodzielnie wyciągamy kolejne listki papieru. To również urządzenia automatyczne, których działanie oparte jest na wewnętrznym mechanizmie.

Pojemniki na ręczniki papierowe Merida stworzone są z obudowy z tworzywa sztucznego – musi być ono odporne na zarysowania, uderzenia, zmienne temperatury, działanie wody. Pojemniki powinny być szczelne i zapewniać suchość ręczników – w innym przypadku woda będzie dostawać się do środka, a ręczniki będą wilgotnieć. Podajnik na ręczniki powinien również posiadać wygodną klapę, która umożliwi uzupełnianie ręczników w środku, kiedy tylko zajdzie potrzeba. Aby do podajnika nie dostały się osoby niepożądane, wiele z nich zamykanych jest na specjalistyczne kluczyki. Tego rodzaju zabezpieczenie to dobre rozwiązanie, szczególnie na stacjach benzynowych czy też w publicznych toaletach.
Warto pamiętać, iż wykorzystanie podajników na ręczniki papierowe w toaletach powinno iść w parze z wyposażeniem ich w odpowiednie kosze na zużyte ręczniki. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie utrzymać porządek w łazienkach.

Pojemniki na ręczniki papierowe powinny mieć prosty sposób wyciągania ręczników. najczęściej wyciągamy pojedynczy listek, jednak zdarza się, iż przez niewielką dziurkę wyciągamy ręczniki, urywając je automatycznie. Stosunkowo nowym rozwiązaniem jest zastosowanie podajników, w których zastosowane są dwa panele – w jednym ręczniki są wyciągane z rolki, w drugim zużyty ręcznik trafia do kosza – system ten nie pozwala na urywanie kolejnych listków, maszyna sama określa, jaki odcinek papieru został wykorzystany.

Czy rozwiązanie, jakim są ręczniki papierowe jest dobre? Wiele osób stara się odejść od ich obecności w publicznych toaletach. Wynika to z braku dbałości o higienę danego miejsca. Osoby korzystające z publicznych łazience bardzo często nie wrzucają zużytych papierowych ręczników do ustawionych specjalnie koszów, pozostawiając je na umywalkach. Wielokrotnie zdarza się również, iż kosze te są tak przepełnione, iż rzucane do nich stale zmięte ręczniki trafiają na podłogę, gdzie ulegają rozrywaniu czy przenoszeniu w inne miejsca na podeszwach butów. Tego rodzaju działanie sprawia, iż utrzymanie czystości w publicznych łazienkach może okazać się naprawdę problematyczne. Na szczęście obecnie korzystać można z podajników na ręczniki papierowe, które samoczynnie chowają do dodatkowego modułu wykorzystany ręcznik – nie jest on zrywany z rolki, a jedynie wyciągany nieznacznie z urządzane Po wysuszeniu dłoni papier jest wciągany do śmietnika.

Pojemniki na ręczniki papierowe Merida z naszej oferty:

Pojemnik na ręczniki papierowe top maxi merida

pojemnik na ręczniki papierowe top maxi merida

Pojemnik na ręczniki papierowe Stella Maxi (stal matowa)

Pojemnik na ręczniki papierowe Stella Maxi

kama

kama wrote 9 posts

Post navigation