Suszarki do rąk Merida

Suszarki do rąk to produkty chętnie wykorzystywane nie tylko w miejscach użyteczności publicznej, ale również coraz częściej również w domach. Są one cenione szczególnie tam, gdzie w podwyższonym stopniu dba się o higienę, nie tylko samych rąk,a le również całego pomieszczenia. Kupno suszarki do rąk okaże się przydatne również w przypadku osób niepełnosprawnych.

Gdzie najczęściej spotykamy suszarki do rąk? Z pewnością jest to produkty wykorzystywany w hotelach – suszarki do rąk znajdują się w pokojach hotelowych wyższej klasy. Są one również udostępniane w toaletach znajdujących się w okolicy recepcji czy hotelowej restauracji. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie na ręcznikach papierowych, a co za tym idzie – ochrona środowiska. Dodatkowo brak ręczników papierowych sprawia, iż znacznie łatwiej utrzymać czystość w publicznych toaletach.
Suszarki z pewnością spotykamy również na licznych stacjach benzynowych oraz w centrach handlowych – tu również królują względy zachowania czystości oraz higieny. W przypadku miejsc tak często uczęszczanych zminimalizowanie elementów, które dotykamy rękoma, jest priorytetem. W przypadku toalet jest to niestety siedlisko bakterii. Suszarki do rąk, szczególnie te wyposażone w czujnik ruchu to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu publicznym. Czym charakteryzują się suszarki do rąk?

Produkty tego typu posiadają mechanizm wewnętrzny, kierujący silny podmuch ciepłego powietrza poza wylot suszarki. tego rodzaju urządzenia wymagają jedynie podłączenie do gniazdka elektrycznego oraz odpowiednie zamocowanie ich na ścianie. Waga tego rodzaju produktów nie jest duża – zazwyczaj to ok. 2-4 kilogramów. Suszaki z wierzchu obudowane są tworzywem sztucznym – istotne jest dla producentów, aby waga zewnętrznego pancerza była stworzona z lekkich materiałów. Suszarki powinny również posiadać odpowiedni mechanizm uruchamiający ich działanie – najczęściej jest to kwestie zbliżenia rąk do urządzenia – dzięki fotokomórce maszyna włącza się automatycznie. W przypadkach innych mechanizmów stosuje się duży przycisk, którego naciśnięcie powoduje uruchomienie urządzenia. Ponowne naciśnięcie wyłącza je. Tego rodzaju rozwiązanie jest jednak rzadko stosowane, gdyż wymaga bezpośredniego dotykania urządzenia. na suszarkach powinny znaleźć się również czytelne instrukcje obsługi, ułatwiające wykorzystanie urządzenia.

Gdzie kupować suszarki do rąk? W przypadku konieczności zaopatrzenia przestrzeni takiej jak toalety hotelowe, stacje benzynowe i inne konieczne jest zwrócenie się do hurtowni – kupowany towar zostanie odpowiednio przygotowany, dodatkowo będzie on posiadał gwarancję.

Suszarki do rąk to doskonałe urządzenie również w szpitalach czy też hospicjach. Pozwala na utrzymanie czystości rąk, dodatkowo zmniejsza problemy związane ze stałym kontrolowaniem stanu czystości toalety. Suszarki okażą się również przydatne w przypadku osób o ograniczonej sprawności ruchowej – tego typu rozwiązanie nie będzie zmuszało do wykonywania trudnych i często kłopotliwych ruchów czy gestów.

Suszarki do rąk Merida aktualna oferta

Suszarka do rąk Merida Ecoflow (biała, tworzywo sztuczne)

Suszarka do rąk Merida Ecoflow

Suszarka do rąk Merida Starflow (stal nierdzewna matowa)

suszarka do rąk merida starflow

Suszarka do rąk Merida Optima(stal nierdzewna polerowana)

Suszarka do rąk Merida Optima

Sklep z suszarkami do rąk Higieniczny.pl

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Telefon: 733 888 555

http://higieniczny.pl/suszarki-do-rak.html

336x280

kama

kama wrote 9 posts

Post navigation